27 پیتزای برتر در جهان
27 پیتزای برتر در جهان

معیارهای قضاوت:
– گزینه های نهایی از سراسر جهان انتخاب گردیدند.
– رای گیری ها از بین 5/1 میلیون عضو انجمن ما در رسانه های اجتماعی و تیم تحریریه وب سایت، توسط 7 مخاطب اصلی و بزرگ انجام گرفت.
– بررسی های آنلاین، پوشش های رسانه ای قبلی و وبلاگ های جالب توجه نیز در رده بندی كلی لحاظ گردیدند.
– لیست نهایی وابسته به تمایلات ذهنی اشخاص است – اگر پیتزایی وجود دارد كه به نظر شما بایستی امتحان گردد، لطفاً ما را در جریان بگذارید.
با رزرو هتل های تهران، این امكان برای مسافران فراهم می آید كه سری به رستوران های لوكس این شهر زده و پیتزاهای بسیار دلپذیری را میل نمایند.
27. پیتزا روستیكا – مكزیكوسیتی، مكزیك
بایستی با دوستان به این رستوران مراجعه كرده و شب خوشی را گذراند. نوشیدنی ها،‌ غذای آرامشبخش و البته بال مرغ همگی فوق العاده هستند. دلیل اصلی برای آمدن به اینجا،‌ بدون شك پیتزاهای این رستوران است.
همه آنها ظاهری زیبا داشته و با وجود استفاده از برخی از ادویه ها و چاشنی ها، از طعمی ماورایی برخوردارند.
ال. اند بی. اسپومونی گاردنز
26. ال. اند بی. اسپومونی گاردنز – نیویورك، ایالات متحده امریكا
این موضوع كه پیتزاهای این رستوران در نیویورك دارای شهرت است، می تواند قابل درك باشد. مردم ساعت ها در شهر حركت می كنند تا بتوانند در این مكان، این پیتزای خوشمزه را صرف كنند.
این پیتزا كه ضخیم تر از بسیاری از پیتزاهای موجود در نیویورك است، ساده به نظر می رسد اما توجهی كه به جزئیات و ثبات این پیتزا شده است، در رده كلاس جهانی است.

25. آمیجی دی پونته وچیو – فلورانس، ایتالیا
این شهر فوق العاده، دارای طیف گسترده ای از انواع غذاهای جالب است اما مراجعه نكردن به این مكان برای خوردن پیتزا، كاری غیرمنطقی به نظر می رسد.
غیر از ادویه ها و چاشنی های به كار رفته و تازه بودن تركیبات، فوق العاده بودن خمیر باعث عالی شدن این پیتزا گردیده است. شكی نیست كه پس از میل كردن این غذا برای اولین بار، دلتان خواهد خواست كه فال های بیشتری را نیز میل كنید.
كیس مای اسلایس
24. كیس مای اسلایس (بوسه ای بر فال من بزنید) – نیویورك، ایالات متحده امریكا
تشخیص و انتخاب یك رستوران برای خوردن پیتزا در نیویورك به دلیل رقابت بالا، بسیار سخت است. در طول اقامت در این شهر هر كاری خواستید، انجام دهید، اما حتماً بایستی سری به این مكان هم بزنید.
این پیتزای تُرد و نازك با استفاده از تازه ترین تركیبات، تهیه شده و سس گوجه فرنگی و پنیر پیتزای آن باعث فوق العاده تر شدن این پیتزا گردیده است.

23. پیتزا دی لورتا – پاریس، فرانسه
وقتی كشور فرانسه بخواهد در حوزه آشپزی قدمی بردارد، این كار را به شكل درخشانی انجام می دهد و این نمونه، گواهی بر این مدعا است.
در اینجا غذاهای ایتالیایی دیگری نیز سِرو می گردند، اما شما فقط و فقط به یك دلیل قدم در این رستوران می گذارید و آن پیتزای این رستوران است. میزان خوشمزه بودن آن، به معنای واقعی كلمه باورنكردنی است.
فروشگاه پیتزای پارادایس
22. فروشگاه پیتزای پارادایس، لندن، انگلستان
این رستوران افتخار داشتن هنر تهیه پیتزا به سبك نیویوركی را در لندن از آن خود كرده و مشتاق حضور كسانی هستند كه مهارت های این رستوران را در تهیه پیتزای مزبور مورد تعریف و تمجید قرار می دهند.
با ارائه غذاها به صورت چرخشی، باعث شده كه همه چیز جالب و جذاب باقی بماند، اما صادقانه بگوییم هر پیتزایی كه ارائه می شود، حقیقتاً از سطح كیفی بالایی برخوردار است. مسافرتی به این مكان برای امتحان كردن پیتزاهای آن، كاری ارزشمند است.

21. سالز آثنتیك پیتزا در نیویورك – آكلند، زلاند نو
مسئولان این رستوران بر روی تهیه یك پیتزای بسیار معتبر تمركز دارند، به طوری كه بسیاری از تركیبات آن از جمله آرد را از نیویورك وارد می نمایند.
عشق، احساس و تعهدشان به كاری كه انجام می دهند، در هر فال از این پیتزا حس می شود، به محض اینكه آن را برای اولین بار می چشید، همزمان برای سفر بعدیتان برنامه ریزی می نمایید.
پیتزای اولیور
20. پیتزای اولیور – شهر هو چی مین، ویتنام
پیتزاهای مستطیل شكل آنها به بهترین نحو همراه با یك خمیر به شدت ترد و همچنین یكی از بهترین سس های گوجه فرنگی كه تا به حال خورده اید، تهیه می شوند.
تنوع بالایی از ادویه ها و چاشنی ها وجود دارند، اما به شما نوع كلاسیك آن را توصیه می نماییم، چرا كه وقتی پیتزایی به این خوشمزگی است، نیازی به پیچیده كردن بیش از اندازه آن نیست.

19. پیتزریای كازولا و ساب شاپ – میامی، ایالات متحده امریكا
به مدت 15 سال است كه مسئولان این رستوران، پیتزای خود را تهیه می كنند و مشتریان هم دسته دسته به سمت این مكان سرازیر می شوند.
آنها خمیرهایی نازكی را تهیه كرده و سپس بر روی آن برخی از بهترین تركیبات خوشمزه را از منابعی خوب، اضافه می كنند. پیتزای كلاسیك آن، یكی از بهترین ها در سطح جهان است.

18. ویلیج پیتزا – تورنتو، كانادا
در این رستوران پیتزا به صورت كامل و یا تكه تكه سِرو می گردد، اما با خوردن اولین فال، كار هوشمندانه درخواست فال های بعدی است.
خمیرهای بسیار نازك و ترد همراه با تركیبات اصیل و تازه آن، باعث می شود كه به سرعت به این رستوران بازگردید و این كار تبدیل به رویه ای معمولی برای شما خواهد شد.

17. اسپونتینی – میلان، ایتالیا
بیان این موضوع كه آشپزهای این رستوران، از پنیر زیادی بر روی پیتزای خود استفاده می كنند، كاملاً قابل درك است. تماشای طرز تهیه آنها و روش بریدنشان، باعث خواهد شد كه احساس خوشحالی بر شما غلبه نماید، چرا كه در حین تماشا، طعم خوشمزه آن را پیش بینی كرده و می دانید كه این حس خوب و جذاب تا چند لحظه بعد به شما انتقال خواهد یافت.

16. ساپوره – سان مارتینو بون آلگرو، ایتالیا
این مكان، ‌یكی دیگر از آیتم های این لیست است كه حقیقتاً سطح پیتزاهای ایتالیایی را به سطحی بالاتر ارتقا داده و در مورد اینكه روی محتوای آن چه كاری می توان انجام داد، بررسی دوباره شده است.
آنها یكی از بهترین نان ها و همچنین پیتزاها را در شهر تهیه می كنند. همه چیز مربوط به مهارت فوق العاده آنها در زمینه پخت و همچنین استعدادی متناسب با مهارت مزبور در زمینه خلق دیگر تركیبات جذاب این پیتزا می باشد.

15. وزپا – ریو دو ژانیرو،‌ برزیل
اگر علاقه مند به خوردن غذایی آرامشبخش هستید، حتماً بایستی به این مكان بیایید. پیتزاها اندازه بزرگی دارند، مقدار تركیبات زیاد هستند و با خوردن غذا در این رستوران، اوقات خوبی خواهید داشت.
این مكان سرگرم كننده و خلاقانه است و محل تهیه برخی از بهترین پیتزاهای جهان می باشد.

14. پیتزا اییان – سیاتل، واشنگتن، ایالات متحده امریكا
آنچه باعث تمایز اییان نسبت به بسیاری از مكان های دیگر می شود، تفكر و تصوری است كه مسئولین رستوران در تركیبات غذا تزریق می نمایند. گوشت ها، سبزیجات و سس های متفاوت در كنار هم قرار می گیرند تا تركیبی واقعاً خوشمزه ایجاد نمایند.
اینجا مكانی است كه پیتزاهای متفاوتی را می توانید میل كنید، پس حتماً سری به آن بزنید.

13. مِید این ایتلی – كپنهاگن، دانمارك
این رستوران 100 درصد ویژه گیاهخواران است، چرا كه پایه تمام پیتزاها گیاهان می باشند. زیبایی این مكان در آن است كه شما حتی برای یك ثانیه هم احساس دلتنگی برای گوشت نخواهید كرد.
غذاهایی با طعم و مزه های برجسته، توسط افرادی پخت می شوند كه به شكلی جدی در كارشان، انسان هایی احساسی و درخشان هستند. جای تعجب ندارد اگر بدانید كه به آنها به عنوان یكی از بهترین تهیه كنندگان پیتزا در جهان رأی داده شده است.

12. ایتالیتا پیتزریا – سانتیاگو، شیلی
خمیر این پیتزا بسیار نازك و ترد است و تركیبات روی آن بسیار تازه و پرحجم می باشند.
انواع مختلفی از پیتزاها در دسترس هستند، اما پیتزا پپرونی كلاسیك را نمی توان از دست داد. پر از چاشنی های خوشمزه و تركیبات با كیفیت. در حقیقت می توانید طعم كیفیت را بچشید.

11. ان. وای. اسلایس پیتزا – كِیپ تاون، افریقای جنوبی
با وجود داشتن چندین شعبه در منطقه، هرگز با یكی از آنها فاصله زیادی ندارید و این می تواند خبر خوبی باشد. این غذا را چه در رستوران و بر روی یك بشقاب كاغذی میل كنید و چه به خانه ببرید، در هر دو حالت بسیار عالی است.
به محض خوردن تكه ای از آن، عاشق زندگی و زندگی كردن می شوید.

10. پیتزا اپیك – سیدنی، استرالیا
این یكی از بهترین پیتزاهای به سبك نیویوركی است كه در بیرون از این شهر می توانید میل كنید. اندازه پیتزاهای این رستوران بزرگ است، بنابراین سعی كنید قبل از ورود به این مكان، میل و اشتهای خوبی داشته باشید.

همچنین سفارش های دیگری غیر از غذای اصلی و نوشیدنی های عالی نیز در دسترس هستند كه باعث می شود تجربه كاملی را از حضور در این مكان بدست بیاورید. نازك، ترد و با سس فوق العاده.

9. پیتزریا تورینو آی وان تاگلیو – تورین، ایتالیا
پیتزا می تواند در ایتالیا به موضوعی تفرقه افكن تبدیل شود، چرا كه هر كس سبك مورد علاقه خود را دارا است. آنچه پای شما را به تورین می كشاند، یكی از بهترین پیتزاهای كشور است كه توسط آشپزهای خبره تهیه می شود.
این آشپزها در تركیبات این پیتزا از اجزائی بسیار ساده استفاده می كنند تا از بابت استفاده از مواد خام مناسب اطمینان حاصل گردد. این فوق العاده است.

8. سوگو – آمستردام، هلند
هر تكه پیتزایی كه در این مكان تهیه می شود، شبیه به یك اثر هنری است. این پیتزاها به نوعی تركیبی از مواد منحصربفرد، تازه و جذاب هستند كه باعث می شوند از دفعه بعد طبق برنامه ای مشخص و مستمر به این مكان بازگردید.
هر بار كه مزه این پیتزا را بچشید، از نو عاشق می شوید.

7. ان. وای. پیتزا سوپریما – نیویورك، ایالات متحده امریكا
این رستوران محبوب، در سال 1964 تسط سالواتوره ریجیو افتتاح شده و هنوز هم توسط خانواده او اداره می گردد. مردم از تمام نقاط شهر به این رستوران مراجعه می نمایند تا پیتزاهای خوشمزه آن را میل نمایند؛ پس از گذشت نیم قرن، با وجود چنین ازدحامی، این موضوع برداشت می شود كه این رستوران حقیقتاً در مسیر درستی حركت كرده است.
سری به این رستوران بزنید تا لیستی از بهترین پیتزاهای جهان در اختیارتان قرار گیرد.

6. پریمو باسیلیكو – لیسبون، پرتغال
این مكان طوری طراحی شده كه پیتزاهای آن اصطلاحاً بیرون بر باشند. یك پیتزا خود یك وعده غذایی كامل است؛ به خاطر تازه بودن تركیبات و خمیر خوشمزه آن، به محض چشیدن تكه ای از این پیتزا، عاشق زندگی و زندگی كردن می شوید.

5. پیتزاریوم – رم، ایتالیا
این رستوران جزء مكان های مشهور ایتالیا است، رستورانی كه تكه های نرم و خمیری پیتزا توسط قیچی بریده می شوند و با تركیبات خوشمزه ایتالیایی تركیب می گردند. فال های پیتزا بر اساس وزن به فروش می رسند و بهترین غذا در مواقعی است كه در مسیر بخواهید غذایی میل كنید. با افراد محلی زیادی در این رستوران روبه رو نخواهید شد، اما این نمی تواند در تضاد با این موضوع باشد كه پیتزای مزبور، جزء بهترین ها است.

4. اسلایس داون تاون – آتلانتا، ایالت جورجیا، ایالات متحده امریكا
یك رستوران قدیمی كه در آن می توانید همراه با دوستانتان تركیبات پیتزاها را انتخاب نمایید. این یك فست فود به سبك نیویوركی و با حس و حال آتلانتایی است.
نوشیدنی های عالی نیز جزء منو هستند، بنابراین اینجا یك مكان فوق العاده برای گذراندن شب می باشد. پیتزای عالی آنها دارای سوسیس، گوشت خوك، گوشت چرخ كرده و ژاپمبون می باشد.

3. پیتزا پالا رومانا – بانكوك، تایلند
كلید موفقیت پیتزاهای در سطح جهانی این رستوران، آن است كه آشپزهای مربوطه، بسیاری از تركیبات بكار رفته را مستقیماً از ایتالیا وارد می كنند. آشپزهای با هوش را هم به موضوع اضافه كنید و در نهایت یك پیتزای عالی تحویل می گیرید كه تا به حال نخورده اید.

2. فرمو پیتزا – ناپلی، ایتالیا
تركیبات عالی موجود، موارد اساسی مربوط به پیتزا را تغییر داده و وجود این پیتزاهای باثبات بدان معنا است كه تمام موارد مهم در آنها رعایت شده است. خمیرها بسیار نرم هستند و تركیبات هم در یك كلام، برجسته و عالی.

پست های اخیر